Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spalenina,nebo plíseň?

dobrý večer, můj leguan ma už delší dobu něco na koleni na zadní noze. byla jsem už u veterináře ,ale řekl že to nic není,ovšem nejsem si jistá protože mi řekl ať krmím cvrckama ,takže mu moc nevěřím. proto se ptám tady na vás názor,děkuji :-)

a to chtěl 200 za nic + špatnou radu jo?:D
no každopádně bych to nijak neřešil at už je to cokoliv...plíseň to určitě není takže není třeba řešit...mělo by to po pár svlecích zmizet:)

jinak ti veterináři většinou vůbec nic neví...jenou kámošce předepsal pro chameleona smrtelnou vitaminovou dávku...jenže člověk co o tom taky moc neví těm veterinářům všecko věří...lepší je fakt nejdřív tady a ke zkušenému veterináři až v nejkrajnějším případě...s většinou případů si člověk může poradit sám.jinak tady byl i nějaký seznam doporučených lékařů tak můžeš pohledat kdyby náhodou někdy něco:)

Ano, i spatna rada je preece rada :-D...
To jsem rada ze to neni plisen :-)
Kolikrat ti veterinari ani nevi, coz me dost mrzi no ...

Jeste jsem mela dotaz... Lego se svlekl komplet, ale na hlave mu zustala nejaka nesvleknuta kuze, ktery byla bila, a po case zcernala...Kdyz to reknu blbe, jako kdyby se mu pod to dostala spiina... Jen to tak samozdrejne vypada ... Prikladam foto :-)
Bohuzel to neslo lepe vyfotit :-)

Znovu se vraxim k tomuto vlaknu, a cerna tecka porad nezmizela...je porad stejne velka...
Uz jsme po nekolika svlecich,a neustale tam je..tak nevim co s tim, kazdopane jsem dospela k tomu, ze tomu nebudu venovat extra pozornost...prikladam foto teraria a lega.