Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem křeček vs myš

Dobrý den, už asi půl roku mám v kleci křečka džungarského ale zdá se mi stále takový smutný.Přemyšlela jsem že bych k němu koupila myš aby nebyl sám.Má otazka je jestli se snesou.Díky

bravó, právěs exhumoval(a) 2 roky staré vlákno komentem, na jehož obdobu tu bylo již před těmi 2 lety dostatek jiných reakcí. A vzhledem k tomu, že se jednalo o džungaráka a myš, tak ikdyby slečnin experiment ve zdraví přežili, tak by do dneška pravděpodobně nepřežili neúprosný zub času.

Caute :D viem že odpovedam neskoro ale myš a škrečok sa spolu v klietke znesu :D ale najlepsie jé ked jé to : 2 myšky a 1 skrecok
Lebo skreckovi jé jedno či s ním myš bývá lebo maju iny jazyk :D
Ale keby ste mali 2 skrecky a 2 mysi tak to jé uplne super :D lebo by sa mali ako hrat aj ked si nerozumeju :D