Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna chovaní u Leguána

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli se u Leguána Zeleného mění chovaní při svleku? Mám ho doma přes dva týdny a začal se teď svlékat a je o hodně plaší než byl před svlekem. Tak jestli to je tím nebo něčím jiným. Děkuji za odpověď.

Ako tu niekto niekde napísal - tuším sa to týkalo varana - je to znakom adaptácie na prostredie.Bude neakú dobu plachý, ale dennodeným prístupom,manipuláciou v terku si časom zvykne,možno...Viac na zmenu nálady,správania vplýva zmena počasia.Hlavne ak sa blížia búrky bývajú nervózni a poplašení.