Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terárium

Zdar, chci udělat terárium ze staré skříně a potřebuju prosklený předek tak si chci nechat udělat dvě skla jako posuvné dvířka. Stačí na to tl. skla 2mm?dík

tak ted jsem změřil moje terárka pro sklípkany, ale i jiné malé tak všude je použitá 3ka...jakože lze použít jakoukoliv tlouštku, ale řekl bych že ta 3ka je minimum...2ce už bych moc nevěřil ani u tak malých terárek.přece jenom nikdy nevíš kdy ti něco křápne do skla.

Silikon se dává na hranu skla. Když se u mě v práci lepí akvárka, tak se dá silikon na hranu skla. Takhle se slepí celý akvárko dohromady. Silikon se nechá "zaschnout" a potom se ořízne jenom to přeteklo z vnější strany. Ten silikon co se vymáčkl dovnitř akvárka se tam nechává kvůli těsnosti. A takhle lepím malý terárka i já. Tak snad jsem to popsal nějak srozumitelně...:-)

Pekný den chcem sa spýtat tiež som spravil zo starej skrine terarium ktoru som rozdelil na 4 časti dve male jedna velka tretia taka stredna. chcem sa spýtat čo použit na ohrev či topne kable alebo lampu alebo podlošku vyhrievaciu, čo je najlepsie ?? Dakujem za radu