Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pagekon řasnatý - dotaz

Dobrý večer,
chci se zeptat v poslední době nám začal nějak se zrychleně pohybovat a skákat kde se dá (vypadá to jako puberta :D ) a má často ocásek nahoru není to něco špatného? Jelikož je to moje první zvířátko chci být opatrný a radši se zeptám na každou prkotinu.. Děkuji za odpověď

loading...

Zdravím , chci se zeptat ohledně vitamínů. Jaké používáte vitamíny ,hlavně jaké dávkování a jak je podáváte , stačí by roboran , nutrimix a vápník ? dávat do přesnídávky nebo obalovat cvrčky ? díky za rady.

Jak jsem psal v jiném příspěvku. Poznat se to dá podle femorálních porů, které jsou ale vidět až už starších jedinců. Samci navíc mají v dospělosti viditelné kulky :-). U mladých je to vyložene loterie, takže jestli vám někdo tvrdil, že se to dá poznat ve 3 měsících, tak bohužel kecal. Tady máte ukázku fotek u dospělců jak to vypadá :-)http://www.geckosunlimited.com/community/crested-g eckos-correlophus-rhacodactylus-ciliatus/65515-hel p-sexing-crestie.html