Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Echis sochureki

Zdravím všechny.
Máte někdo nějakej fígl,ajk určit pohlaví u mimin Echis sochureki (např. zbarvení)? Ptal jsem se několika chovatelů,ti mi poradili podle ocásků,ale to mi nepřijde 100% Přečetl jsem si i články,ale nic jsem ohledně toho nenašel.Nechci do prcků rvát sondy a navíc sondovat i palpovat mi přijde celkem riskantní.No,ale pokud nic nezjistím,vsadím na ocásky.:-D Díky za rady Pavel.

loading...

Asi tak. V obytné místnosti je to po čase kliďas. V samostatné místnosti, kde je zvyklí na klid, je to nervák. V té obytné místnosti a při krmení je to drzoun, co ti jde naproti a při více kusech v teráriu to člověk "nestíhá házet dozadu".
Radare. Žádné zpět nebude, je to tady jako na ifauně před xxx lety.

Bolí mě prdelka, nemám použít dubovou kůru?

Zdar Blacku. Tráva se suší, naga taky a tak nebude dlouho trvat a budem vařit :-D.
Já jsem tu dá se říci denně, ale reagovat se mi nechtělo. Snad mi každý promine a když ne, mě tím nenasere. Ubrečenců a vemen, je čím dál více. Je to prostě přesila, která nás nutí odsunout se do ústraní. ;-)
Sleduji, zde do čeho se kdo pouští a kdo má co nového, ale témata mi neříkají nic nového. Prostě se tady nemám co učit. Pořád dokola to samé pro školáky.
Sledovat sraz teraporadny byl záživnější, než témata volů.
S přátelským pozdravem prdelkář Luma