Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleoni + octomilky + mikro cvrcci vs krabice

Dobrý den, prosím vás dneska se mi podařilo rozbít boční víko od terárka.( V terárku jsou malí chameleoni,kteří se nedávno narodili + octomilky a mikrocvrcci). Tak jsem tam dal krabici. Mohou se prokousat ven skrz krabici ?:D Možná je to hloupý dotaz, ale starám se o to kolegovi a absolutně tomu nerozumím. Díky moc

ja jsem teda asi dostatecne nepochopil jakym zpusobem je to rozbity a vyspraveny,ale jestli jde o to aby se cvrcci neprokousali pres noc skrz karton ven tak to nehrozi... ale dost mozna by stalo zato dat do ty bedny aspon kus salatu aby v noci nezrali ty chameleony.

Jinak urcite nehrozi aby se spici jemenak nekam v noci vydaval...