Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Snake day-Houten

Zdravím všechny kolegy, jedete někdo na zářijový Houten? Potřeboval bych píchnout s dovozem tria albolabrů, byli jsme domluveni na předání o víkendu v Hammu ale musí jet do houtenu a momentálně nemá jak zvířata poslat. Tak kdyby se někdo našel kdo by mi je stáhl, tak by to bylo super :-)

Předem díky Martin

tak takhle vypadám dneska.. včera ve 2 ráno nás vzbudila telefonem přítelky sestra, že jí chytli policajti s alkoholem (18 jí bude za pár měsíců). Museli jsme si pro ní dojet na stanici do centra, kde jsme čekali opravdu dlouho a domů se dostali v pět. Já už moc nezabral a dnes i zítra nás čeká "malá noční jízda" :)