Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Burunduk, lze terarium?

Ahoj, mám takový dotaz, zda je možné umístit burunduka do terária, mám prázdné terárko 50x50x100 z osb desek se šoupacími skly, pískovaní pozadí, větrání 1/3 stropu + pod sklama, je hodne vyvětvený ( ale to by se klidně mohlo předělat)

tohle je jen předběžný dotaz... ne že bych ho hned zítra šel koupit nebo hůř že bych ho už měl :D

tak z nouze jo...ALE na trvalý chov je to za
1.malé
2.špatně větrané- savci produkují mnohem více odpaních látek než plazi, takže tam bude mít zakrátko pěkně jedovatý vzduch- adekvátní by byl celý strop z pletiva + celá 1 boční stěna nebo aspon polovina
3.OSB není pro veverku žádná překážka, je otázka času, kdy se prokouše
4.navíc běžnou úpravu OSB pro plazy burunduk časem prochčije, o pozadí ani nemluvě