Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terárium, širší něž delší

Přeji pěkný podvečer :-), mám v plánu jsi nechat vyrobit terária na míru. Budou umístěna ve skřínce pod akváriem v obýváku. Jedná se mi o to, že skříňka je hodně široká a já bych chtěl využít její šířku, na úkor délky. Terária by byly veliké 25x57x30 a 30x57x60 (dšv). Myslíte že bude velký problém s manipulací? Ještě doplním, budou v tom (možná :)) ) menší ještěři a anolisi.

Děkuji za každou odpověď

tam ti pak i vznikne problém s přehledností, u stromových szvířat jako jsou anolisové budeš muset mít bohatě zarostlou a vyvětvenou ubikaci a na zvířata vzadu v podstatě neuvidíš, ani se tam nedostaneš bez toho, aniž bys to terárko rozbombardoval...