Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nadržený chameleon? :O

Dobrý den,
mám as 4 měsíčního chameleona, když mi včera vlezl na ruku z terárka, tak začal jakoby couvat a intenzivne si třít zadek o mou ruku, jakoby si jí tam drbal, nevíte co takovéto chování znamená, jestli třebanení nějaký..v pubertě, znáte to :D Díky

Zdravím,
vím že je to je starší vlákno, ale stalo se mi totéž. Také asi 4 měsíční cham.

Nejdřív normálně chodil, pak se viděl v zrcadle, chtěl na sebe sáhnout a po té to začal dělat, couval, neskutečným způsobem se mi do ruky zařezával drápkama a do terária vůbec nechtěl, což obvykle chce. Po nějaké chvíli této jeho činnosti jsem ho do terária dostala, absolutně zčernal.
Po 10ti minutách byl zas v pohodě.
Taky mi přišlo jestli to není nějaká známka nadrženosti...