Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kryt na vybojku

Zdravím,
Mám v novém terariu vybojku 50w a v návodu je napsáno, že se nemá používat žádný kryt. Vybojka v terariu vypadá divně, když není schovaná v kvetinaci. Poradite mi někdo co s tím? Máte vybojky schované v kvetinacich?
Děkuji za odpovědi

ja si obalil kvetinac v pisku jednou, hned na to sem ho vyhodil a zadny kryty na zarovky nepouzivam... chapu ale ze ma treba smysl davat kvetinace k hadum, po zhasnuti to zustane nakou dobu nahraty a hadi si na to treba vlezou.. ale cpat vybojku do kvetinace fakt ne :)