Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boiga ceylonensis

Zdravím všechny, potřeboval bych helfnout s mládatama Boiga ceylonensis. Zjištuju co by mohla být jejich přirozená potrava v přírodě a co by mohly vzít(velikostně asi jako o něco tenčí sirka) mě nic nenapadá hromě hmyzu, ale to pochybuju že vezmou :-/

už propadám docela skepsi co by u nich šlo na odbyt, nechce se mi je futrovat růčo :-(

Díky za nápady, Martin

Co jsme pitvali umlácené nebo přejeté jedince, tak v sobě nikdy neměli obojživelníka, vždycky jen několik druhů ještěrů. Ale tak rybičky zkusit můžeš, buď vezmou, nebo ne...akorát pozor u akvarijních ryb na to, aby nebyly ošetřené nějakým akvaristickým prostředkem. Rači je nekupovat v petshopu, páč hadi a obzvlášť malá mláďata jsou na ně citliví.