Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terárium Leguán zelený

Zdravím,ať jsem hledal jak jsem hledal,tak jsem nenašel nebo jsem nebyl spokojen s výsledkem co jsem našel,tak jsem založil nové vlákno. Chtěl bych postavit terárium pro leguána s OSB desek,máme nízké stropy tak jsem přemýšlel že by mohlo stačit 150x120x100 (v x š x h ). Stačilo by nebo ho mám ještě zvětšit? Ale dělá mi starost,že když si pořídím do toho terka mlhovač Foggera,takže tou vlhkostí se mi postupně terárko rozpadne. Nevíte o nějaký dobrý levný izolaci? A jakou 3D stěnu pro leguány? Obyč dlaždice? Přemyšlel jsem o 3D pozadí,ale to nemá asi smysl ikdyž dám na to 3 vrstvy lepidla a 3 vrstvy betonu takto tema drápama postupně zničí. A pokud by mi někdo poradil s dobrým světlem tak bych se taky nezlobil. Jakou UVB,UVA. Stačí když tam budu mít 2 světla? Nebo ještě nějakou třetí? Díky všem za rady. David

3D pozadí je dobré ten muj na něm i spí a kliž leze z bazénku tak jen po zadní stěně, po větvích zas chodí dolů.Na mlhovač bych se vykašlal stačí rosit.Pozadí mám potřené dvouma vrstvama flexi lepidlem na kachle a nijak poškrabané od drápků není tak se toho neboj.Hodně zdaru