Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opožděná snůška

Mám takový dotaz setkali jste se někdy s něčím podobným. Dne 27.6.2012 nakladla svou snůšku Boiga cyanea. Bylo 7 oplozených vajec a 1 neoplozené. Dnes dne 29.9.2012 jsem našel v teráriu jedno oplozené vejce, samice jej musela vyklast dnes v noci. Jsem z toho docela jelen :-D vejce jsem umístil do inkubátoru, tak uvidím :-)

Samice normálně přijímala potravu, nemá přístup k samci chovám je odděleně.

tak to mi říkej...na cyanejce nebylo vůbec nic vidět a dvě vejce bych na poznal(ted už vím že asi ne :-D) a to zase není až takový macek...jo hold samé překvapení a žrala jak utržená z řetězu i cca před 5dny. Ještě že jsem byl doma a oplozené vejce hned ráno našel :-) uvidím jestli z něj něco bude...