Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ZOO trhy Plzeň 6.10.

Dobrý večer,
poveze někdo do Plzně anolise rudokrké nebo i jiné druhy z odchovu. Byl jsem tam jen jednou a na anolisy jsem nekoukal tak se omlouvám jestly se tam jedná o běžný druh, radši se ptám. Měl bych zájem o 1,2, můžete kdyžtak napsat i cenu?
Děkuji

Prodáváme UVBčka od Sylvanie, na závit E27, UVB je 8%. Určitě můžu vzít.. Cena je 499Kč.
Pak mám ještě na G23 závit, ale to už je jiná firma a kvalitu nemám odzkoušenou:-) tam je cena 350 - 390Kč, dle podílu UVB.