Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Určení pohlaví u mláďat

Dobrý den jen jsem se chtěla zeptat jakým způsobem se dá určit pohlaví u mláďátek hadů. Jelikož se tenhle rok plánuji mláďata u krajt kobercových,tmavých a hroznýšů královských. Ale ještě jsem se nikde nedočetla jestli je u určení pohlaví nutné navštívit veterináře. Předem děkuji za odpověď.

loading...

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, že ak pri palpovaní malej užovky "nevyšli" von hemipenisy, ale bolo vidieť po okrajoch kloaky také 2 bodky (čo podľa mňa boli nevytlačené hemipenisy???) je to 100% samec, alebo takéto malé výrastky majú aj samičky?