Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Želva nepřijímá potravu

Ahoj je to želva nádherná je ji deset měsíců je zdravá pevný krunýř oči v pořádku chování normální sluní se atd.ale deset dni už nechce jist přesto ze jindy ma apetit dost velký děkuji všem kdo ví a poradi kritiky ignorují.

Danio má pravdu - pokud bude oprávněná, kritika se ozve a pokud se želvou něco není v pořádku, rada co změnit by se nebezpečně mohla podobat kritice.
Popis je značně mlhavý, já si např. pod pojmem "chování normální" představím nádherku, která na střídačku celý den plavčí a sedí na kameni pod žárovkou, jí a vyměšuje, reaguje na okolí - jenže do toho nesedí to "deset dní už nechce jíst".
Takže tradiční požadavek - jasně a přehledně popsat podmínky - teplota vody, vzduchu, na výhřevném místě, čím a jak často je krmena, případné doplňky, rozměry ubikace... jak dlouho ji máte... jestli se něco v nedávné době v okolí želvy změnilo... stejné dotazy by vám kladl/bude klást i veterinář, pokud se stane a budete ho muset vyhledat.
Děkujeme předem za vstupní data a jistě vám někdo rád poradí, pokud bude mít informace, z nichž bude možno čerpat.

Rovnako, ako nikoho nepotesi odpovedat 100x na takmer rovnake otazky. Ak tu budes chodit dlhsiu dobu, pochopis...

Nech sa deje, co sa deje, podrobny popis podmienok (velkost terarka, teplota, vlhkost, krmivo, vitaminy, osvetlenie...) je proste zaklad, bez toho sa nikto nepohne...

A kritika, nech sa deje co sa deje je vecsinou na mieste, nikto sa to do nikoho nepusta, ak k tomu nieje dovod.

Souhlas s Daniem, radí zadarmo lidem, kteří o to kolikrát ani nestojí a kašlou na to. Slušnost do určité míry je samozřejmost, to co už je přes hranici admin smaže. Nevidím v ničem problém. A to že tu někdo napíše želva nežere v době, kdy normálně začínají být méně aktivní tyto želvy i v domovině a nenapíše přesně jak co chová, zaslouží si nakopat do zadnice a ne mít možnost si zde vylívat srdíčko jak chudáček ublížený - o daným zvířeti má mít vše nastudovaný a pokud nemá a chce radu od někoho kdo tomu rozumí tak držet hubu a krok.

Ano, poměrně jednoduché by bylo napsat - no co, ochladilo se, možná ještě netopíte, s tím, že se to nevyplatí, ale želva to stejně ví, že se ochlazuje a prostě zpomaluje, jak je normální ... ale to by bylo jako kdyby lékař řekl po telefonu: "Bolí vás hlava? Vemte si Ibalgin." a nezeptal se, jestli náhodou nemáte v čele zaťatou sekeru. :-D