Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dendrobates auratus - 2 zvířata ze skupiny neaktivují

Pořídila jsem si 3 žabky - auratky. Jsou od jednoho chovatel, kde žilo v jednom terárku asi cca 10 mláďat. Přesto hned od druhého dne je jedna žabka pořád aktivní někde šplhá a hodně i jí. Ale ty dvě jsou pořád zalezlé, schované a neviděla jsem je nikdy jíst. Co to znamená? Přestane to nebo mám se obávat nejhoršího?
Změna předmětu, původně: DENDROBATES AURATUS (Aurifer)

Důvodů může být mnoho, ale můžu vás uklidnit, že já ty svoje 2(Kuna Yala) vidím tak 3x týdně. Jen je potřeba víc krmit, aby jim to ta aktivnější hned nevyzobala a měly šanci najít si potravu později. Jak dlouho je máte? Jak máte veliké terárium a jak členité, aby žabky měli svůj klid a navzájem se nestresovaly, je určitě lepší mít víc úkrytů...