Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Otázky-Korálovka Sedlatá

Ahoj všichni takže přemýšlel jsem že bych si koupil korálovku ale stále mám spoustu dotazů i přes to že jsem pročetl už nějaké ty příručky.. :)

Takže otázka 1. Bude stačit terárium o rozměrech 120x40x40 (dxšxv) Pro jednoho jedince ?
2. Jak často a jak moc krmit ? Popřípadě kam schovat myši a holátka aby to nezapáchalo apod. ?
3. Bude stačit na výhřev terária 40-50 wattová žárovka ?
4. Jaké vitamíny podávat ?
5. Musí mít korálovka UV zářivky ?
6. Kdy je korálovka aktivní četl jsem za soumraku nebo večer v kolik hodin asi přibližně ?
7. Je tu někdo z Moravskoslezského kraje a poblíž kdo prodává max. rok starou korálovku ? (Nejlépe 3-4 měsíční)
Předem děkuji za všechny odpovědi. :)

1. ano
2. Podle velikosti hada a když bude mít hlad. Přibližně jednou za deset dní, přiměřenou kořistí.
3. ano, ale záležet bude taky na větrání terária a jeho umístění. Ještě před pořízením hada si (teploměrem) proměř teploty v terárku.
4.žádné.
5.ne.
6. čemu přesně nerozumíš na slovu soumrak? Záleží taky na ročním období, teplotách, hadovo náladě, na tom jestli má zrovna hlad nebo je nažraneja tráví, jestli jde do svleku apod...
7. nevím, podívej se do bazaru nebo na ifaunu.