Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mrtvé a mražené myši

Ahoj asi bych si chtěl koupit korálovku a když si tak čtu že tu píšete že had žere mražené a mrtvé myši.
Ty myši se dají koupit už mražené nebo si je musím šoupnout do mražáku ?
A ohledně těch mrtvých myší :D Jak je mám jako usmrtit ? Nic moc mě nenapadá a týrat je nechci...
Děkuji předem za všechni odpovědi

Od chovatelů hlodavců bez problémů seženeš mražené. V případě nouze není vůbec těžké myš zabít...pokud k tomu nemáš odpor. Stačí dostatečná rána do hlavy a je okamžitě po ní...jde to i prstem, když víš jak.
Obzvlášť, pokud máš těch hadů více, jsou mrtví hlodavci jistější...nemusíš je všechny hlídat, aby se náhodou něco nestalo. Samozřejmě je předtím musíš trošku zahřát (v sáčku je ponoříš do teplé vody).

Tak buď něčím dostatečně tvrdým, nebo stačí prst. Nejsem si jistá, jestli má tento "pohyb" konkrétní česká název, kromě zdejšího moravského "flincknutí", tak raději popíšu. zaklesneš prostředník o palec a silou jej tlačíš proti němu...potom palec uvolníš a myš švihneš nehtem do týla. Rána je dostatečně silná, aby ji okamžitě zabila a přitom z její hlavy nenadělala kaši...alespoň u mne, křehké dívky...nejsem si jistá, jak by to dopadlo u dvoumetrového atleta :-D