Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dendrobates viaceré druhy spolu?

Ahojte chcel by som vedieť či je možné chovať v jednom teráriu viacere druhy pralesničiek. napr. Dendrobates azures, dendrobates leucomelas,denrobates auratus.
A tiež by som chcel vedieť či vydavajú nejaké hlasné zvuky.

nedoporucuje sa,ale mal som spolu vitatusky s auratuskamy a mnozili sa,riesili sa len v ramci druhu.samozrejme potrebuju mat dostatocny priestor.samceky pekne cvrlikali ,auratusky hlbsim vibracnym tonom.azureusky su vatsie,kombinoval byh skorej rovnako velke druhy.mne tam behali este dva druhy anolisov,ktore sa tam tiez mnozili,liahli...