Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zadní stěna,vodopád,...

Zdravím všechny kolegy, chtěl bych se zeptat jaké barvy používáte při výrobě zadních stěn, vodopádů, jezírek,... Do teď jsem používal buď cement, nebo jsem stěny jen opískoval, ale chci vyzkoušet natřít stěnu například na šedo, bílo + si hrát s různými odstíny, čímž můžu vytvořit (pokud se mi to povede jak doufám :D) opravdu hodně realnou stěnu,vodopád,.. Děkuji

Mě jde hlavně o to, že chci takhle rekontrulovat všechny terária, protože se mi to zdá ohodně hezčí, a ve většinu terárek je fakt velká vlhkost, tak mě zajímá i koncová uprava, jestli se to má něčím přetřít, nebo stačí namíchat 1:2 (1:3) nějaký lepidlo X voda a jemně opískovat bílím(černým) pískem kvůli hrubé struktůře.