Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novela zákona na ochranu zvířat proti týrání...

Nevím, jestli to sem už někdo nedával (když tak můj příspěvek smažte), jen upozorňuji jedaře a spol., že další prodloužení povolení k chovu zvířat vyžadujících zvláštní péči bude po nabytí platnosti zákona zpoplatněno 500 Kč. Dle mého doporučuji požádat o prodloužení již teď, i když se ještě konec vaší "registrace" akutně neblíží, dokud je to zdarma...:-)
Bič na tyrany zvířat

taky to tak vidím, chtěji mít tupé ovečky co koukají večer na tv poslouchaji ty jejich žvásty, když už je to hodně sere tak si zanadávají u toho svojeho piva a ne lidi co odpolednech a večerech se sami vzdělávají a probírají nějakou zájmovou činnost...

jo jo obrázek společnosti :.(