Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reference - literatura

Ahoj,

našel by se někdo, kdo četl tyto dvě knihy:

Rainbow Boas: Natural History and Captive Husbandry, BELLOSA a BISPLINGHOF

http://www.amazon.com/gp/product/3899734947/ref=pd _lpo_k2_dp_sr_2?pf_rd_p=1278548962&pf_rd_s=lpo-top -stripe-1&pf_rd_t=201&pf_rd_i=0764126865&pf_rd_m=A TVPDKIKX0DER&pf_rd_r=000RTCP1EE176WF3RDKK

The Green Tree Python and Emerald Tree Boa: Care, Breeding and Natural History, Second Extended Edition, KIVIT, WISEMAN a KIRSCHNER

http://www.amazon.com/Green-Tree-Python-Emerald-Bo a/dp/3980826406/ref=sr_1_1?s=books&ie=UTF8&qid=135 0311208&sr=1-1&keywords=emerald+tree+boas

Stojí to obsahově zato? Jaký je celkový dojem z knih? Jak byste hodnotili informační hodnotu chovatelské části?

The Green Tree Python and Emerald Tree Boa: Care, Breeding and Natural History, Second Extended Edition, KIVIT, WISEMAN a KIRSCHNER Ja mám síce prvé vydanie, ale je celkom dobre spracovaná kniha, obsahuje hlavné info o lokalitách a chove týchto zvierat, môžem doporučiť ako návod na chov, aj pre zaujímavé čítanie.