Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozbitá dvířka u terária exo terra

Krásný den všem!
Mám jeden,řekla bych, velký problém s teráriem.
Terárko je od exo terry a má rozměry 90 x 45 x 60 cm.
Otevírací dvířka mají dva díly a jeden díl se nám rozbil.
Nevíte jestli se někde neprodává náhardní díl,nebo jestli mi druhá dvířka neudělá sklenář?
Ty černé lištičky od skla máme,teď jenom jestli to půjde nějak napravit.
Děkuji všem,co přispějí nějakým příspěvkem :-)

Šikovný sklenář by měl být schopen uříznout požadovaný rozměr, pokud bude vědět tloušťku skla. Jestli jsou lištičky na svém místě a dveře posunovací a ne na pantech, nahradit sklo není problém. Co se otevírání týče, silikonem přilepit kousek skla nebo pořešit nějak podobně. :-)
Přímo ND - vím, že Exo Terra dělá kryty, ale o sklech nevím.