Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem burunduk nechodí na záchodek

Vím, že to není tera, ale snad mi tady poradíte. Koupili jsme samičku burunduka "z druhé ruky" - je super, až na jeden malý problém - nečůrá za záchůdku, ale buď když leze po kleci, tak směrem ven z klece nebo když běhá po bytě, tak to někde pustí.
Jak ji naučit chodit na záchůdek???
Změna předmětu, původně: burunduk (Aurifer)

Ale no tak, burunduk je veverka ;-). Nemůžeš po ní chtít čistotnost, není to její přirozenost a na záchodek se prostě nenaučí. Někteří burunduci chodí do jednoho kouta, který si sami zvolí, ale stejně ne bez vyjímek a jiní močí a bobkují tam, kde to z nich vypadne/vyteče.