Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Svlékání leguána

Zdravím,
měla bych otázku ohledně svlékání mladého leguána. Mám doma 3 měsíčního leguánka a brzy by se měl svlékat, ale zničeho nic hrozně pohubl. Je aktivní, jí, koupe se i chodí na záchod. Je možné, že je to tím a dá se tomu popř. nějak předcházet? Aby se mi za chvilku "nevytratil". :) Děkuji

Určitě by pomohla fotka legoška i terárka. Ale možná se vám to jen zdá, když se legoš vyprázdní. Ten můj taky vypadá, pohublejší, když se vyprázdní. :-) Pokud v pohodě žere, nemůže hubnout. Navíc je to 3 měsíční mládě, takže macek z něho zatím nebude. :-)