Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nesvlečená kůže hada PROSÍM pomocte

Zdravím, moc vás prosím o rychlou pomoc..jsem zoufalá! zrovna se mi zesvlíkala krajta královská..jsou ji asi 2 roky. Zbyly z ní pouze malé cucky...většina staré kůže zůstala na ní:( Vůbec nevím co s tím mám dělat...netuším, čím to mohlo být...vlkost jsem dodržovala..cca 75-80% Krajtu jsem hned zavřela do malé bedničky s mokrým ručníkem..Jak dlouho ji tam můžu nechat? Nestane se jí něco? Co dělat, když si kůži sama nesvlékne? Co s očima:( Prosím poraďte :(

Skoušel jsem vodu ale ona drží hlavu nad vodou. Jsou ji asi 3 roky.

Asi se nechce utopit :-). Navlhčete ručník a dejte ho do boxu i s hadem někam do tepla. Nesmí prochladnout. Počkejte třeba dvě hodiny a pokud si kůži nesvleče sám, dosvléknětě to ručně. Další možnost je navlhčit ten nesvlek taky ručně, třeba vatovým tamponem a opatrně sloupnout.