Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Solar Glo 125W - kdy vyměnit?

Dobrý den,
u svých třech želviček t.hermanii jsem v teráriu z původního Repti Glo UVB 10.0 přešla na výbojku Solar Glo 125W ( která by měla být krapet lepší ), nikde jsem ale nenašla periodu v jaké UVBéčko měnit.....?
Máte s ní někdo zkušenost? Jak dlouho vydrží?... Děkuji za odpovědi

Já bych vám poradil aby jste ji vyměnil přes den, to je optimální časový horizont který vám doporučuji. Nemám s výměnou této výbojky žádné zkušenosti, soudím, jen podle selského rozumu:-D
Zkuste se jim řídit i vy a příště si pořiďte takovou, u které si můžete dohledat základní informace o použití...

vymenit ked prestane svietit ony asi dlho nevydrzia mam skusenost prva vydrzala pri 12hod. svieteni 4mesiace a druha sest tyzdnov takze pochybujem o 3/4 roku ja bych to viac nekupil teraz mam silvaniu uz rok stale svieti a idem menit asi za osram vitalux lepsie povedane doplnim tu silvaniu tym vitaluxom na dve tri hodinky denne.

SOLAR GLO UPLNE DO VYPALENIA ZIADNA PERIODA TAM NIEJE LEBO DLHO NEVYDRZIA.

OPRAVA TA DRUHA OSEM TYZDNOV. INAK TU TO SPOMINAM ZE OKOLO POL ROKA JE TO ZIARENIE UVB.
157434-reklamacia