Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vodní - terárium

Dobrý den,
ráda bych se poradila, mám agamu vodní, kterou mám v teráriu s velkým bazénkem. Vodu vyměňuji každý týden, mám tam dva filtry, nikdy jsem problém neměla (mám je celkem 2 roky), ale nyní se mi začala na hladině vytvářet tenká vrstva bílé barvy. Vyčistila jsem kořeny, vyměnila vodu, zkontrolovala filtry ( fungují), přesto se tento povlak opět vrací. Nevíte náhodou někdo čím by to mohlo být?
Děkuji za radu!

Bílej povlak připomínající tenký škraloup na mlíce? Na to je poměrně snadná pomoc, stačí vyvést vývod 1 filtru nad hladinu aby ji čeřil. Aby padala voda, která ssebou strhne ten povlak a filtr ho normálně odsaje. Tenhle povlak se většinou dělá na stacionární hladině z usazujícího se prachu, kouře (pokud v místnosti kouříte) atd.