Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Období sucha a dešťů

Zdravím, mohl by mi prosím nekdo poradit s tím, jaké teploty a jaká vlhkost má být v období sucha a naopak jaká teplota a vlhkost v období vlhka? Na spouste stranek je akorad ze v obdobi sucha se ma snizit vlhkost a zvysit teploty..ale nikde jsem nenasla presne stupne a procenta vlhkosti:) děkuji

Díky za odpověď..Bohužel ale přesnou lokaci neznám a to počasí se mi zdá v každé oblasti jiné. Spíše bych byla ráda, kdyby mi poradil, jaké teploty a jaká vlhkost je ideální někdo, kdo krajty královské v čr chová, a má s tím zkušenost:) Ale i tak díky za pomoc