Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sabogae - je třeba Cites ?

Dobrý den.
Někde jsem vyštrachal že na tento poddruh boa je mutný Cites- já se přitom domníval že Cites je potřeba jen k chovu Boa Occidentalis ......
Tak jak to je ?
Dík.
Marcel
Změna předmětu, původně: Saboage - je třeba Cites ? (Aurifer)

Předně to je B.c. sabogae (podle ostrova Saboga). Na Bco je Cites potřeba, protože to je Cites I. Ostatní B.c. jsou Cites II. a u nás mají vyjímku, ale v různých zemích to může být různé, taktéž v zemích jejich původu. Na tomto odkaze se to dá najít, ale momentálně jim nějak nejedou stránky.