Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ruzovy povlak na zelvim krunyri

Dobry den, mam 2 vodni zelvy, ale 1 se na spodni casti a bocich krunyre dela mezi rohovynovymi platy ruzovy povlak. Dela se to jen 1 ta druha je oki, netusim, co to muze byt, da se to normalne vycistit, ale zachvilku to ma zase zpatky. Takze misto toho aby to mela mezi temy platy zlute jako ta 2. ma to svetle ruzove. Nevite prosim, cim by to mohlo byt?

Nevim, jak to lepe popsat, ale v te casti kde ma spojeni tech platu ma celkem site ruzovou barvu, da se to celkem lehce umyt a pod tim to ma zase zlute, ale za par dni se to zacne zase vracet a tmavnout, neni to nijak citit a nic, krunyri to nejspis neublizuje nebo mi alespon prijde, ze ne. Hlavne mi prijde divne, ze to ma jen 1

U veterinare jsem s tim byla, ale z zelvou si nevedel rady, tak ji akorat prohledl a rekl ze ublizit by ji to asi nemelo. Jenze je tam to asi. Ale napadlo me, ze jim davam sera reptil raffy mineral a to ma skoro stejnou barvu jako ten povlak, nemuze to byt tim?