Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terárium-Anolis carolinensis

Dobrý večer,
Zhodnoťte mi prosim mé terárium pro anolisy karolínské. Budu Rád za každou radu nebo kritiku. Terárium má rozměry 80 délka, 70 výška, 40 hloubka. V úterý by mi měli přijít 1,2 anoláků. Zářivka je zatim obyč, uvb jsem zatim nesehnal. Děkuji Martin

Terárko pěkný:-) Líbí se mi, že je tam hodně rostlin. Pokud je větrání i nahoře, tak fajn.

Jen s tím osvětlením je trochu problém - to v květináči je předpokládám výhřev - a už tak je to podle mě tmavý. Když tu obyč vyměníte za UV zářivku, tak tam bude světla ještě míň a mimo jiné Vám tam chcípnou i ty kytky... Pokud tam nutně chcete tu UV zářivku, tak stejně přidejte ještě obyčejnou...