Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chov sarančí

zdravím, máte někdo zkušenosti s odchovem sarančí? Já jsem měla vajíčka, vylíhly se mále, bylo jich tak 200 bomba super jak na poprvé bezva, ale strašně pomalu rostou a co víc už jich je tak 20. Prosím o podrobný popis chovu, zkušenosti apod.dík

Potřebují vysokou teplotu (ideálně 30°C a klidně 20hod světla denně, ale nepotřebují takovou intenzitu jako dospělci), neustálý přísun zeleného krmení i sena. Dospívají +- za 4-6týdnů. Jakmile nemají dostatek zeleného (vody), žerou se navzájem při svleku.
Jinak si pročti tohle:
sarance
On chov sarančí je takový zvláštní, někdy se daří někdy ne i za stále stejných podmínek. Navíc nevím snad o nikom, komu by se začly dařit hned na první pokus :-)