Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozmnožování CVRČKŮ

Dobrý den, prosím o radu.. jak množit cvrčky.. mam je v uzaviratelné nádově maji tam plata od vajec, a i nádobu s rašelinou kam kladou vajička... Nadobky mam uz obě nakladene vajíčky ale už je to tak 14dni a stale se nelíhout.. jak je to možné ??

Ahoj, substrát ve kterém jsou vejce musí být neustále vlhký a nesmí vyschnout. A je také dobré dát líhnoucí se pryč od dospělých, protože je potom požírají a máš menší produkci. Pokud jsou vajíčka stále taková bíloprůhledná, ještě se vylíhnou.