Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lepidlo

zdarec palec potrebuji rychlou radu!!Rano nam prasklo terarko stena tak tam potrebuji nalepit jine sklo!!cim to mam udelat abych nekoupil tubu a vse nebylo za dva dny tvrde dik

V jakýmkoliv hobbymarketu (zverimexy budou drahý) nebu u sklenáře..a když koupíš kartuši 310ml a po práci ji dobře zavřeš máš to na dlouho..já v práci nafasuju salámy a tlačnou pistoli mám doma a i ty se dají schovávat otevřený..nesmí se k tomu dostat vzduch.

Násadky se těžko shání, myslím že samostatně nepůjdou koupit. Jednou jsem používal toto lepidlo na akvária a sice mi dali nějaké násadky co měli navíc, samostatně však v nabídce nebyl.

Silikon má tu výhodu že zůstane aktivní dokud se k němu nedostate vlhkost z okolního vzduchu. V tom případě začne vytvrzovat. Takže se může skladovat poměrně dlouhou dobu.