Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potkan Laboratorní

Ahojky potřebuju pomoct můj taťka má 2 potkany jednoho menšího a většího jsou to holky a znají se od malička říkal že ten větší potkan jak má ocas u těla tak tam má takovou chrupavku a nemá na ní kůži a teče jí z toho krev jak je to možne?říkal že si to sama neudělalata druhá taky ne tak jak je tomožné? prosím pomozte

Vzít na veterinu nebo normálně ošetřit doma - vydezinfikovat, zavazovat nemá smysl, držet potkana v čistotě. Kdyžtak trochu zasypat nějakým zásypem na rány nebo zatřít mastí (Framykoin, heřmánková).
Jinak - proč by se neměly pokousat? Protože se znají odmala? Však jsou to potkani...