Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přebytky kůry

Zdravíčko, chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá jakýkoliv přebytky kůry, jak už normální (pozbýrané z lesa) tak třeba korkové. Dále nějaké větvě. Měl bych zájem o vše...

Do teď jsem čerpal z našeho lesíka nedaleko baráku, ale bohužel se z něho stala těžební záležitost a v lese už najdu tak pouze bahno... :/

Ja osobne bych radsi to OSB spalil nez s tim jit na postu a nekam to kvuli 50kc posilal, nicmene v hornbachu nebo bauhausu ti riznou co si reknes a platis za m2... 1m2 15mm OSB si na cernaku cenej na 159kc + 20kc za riznuti... Cernej most mas co bys kamenem dohodil,ne?

Nevim, proč by ti to neměli uříznout, já si chodim do Hornbachu, OBI apod. pro sololit na malování a říznou mi klidně formáty 50X50cm bez jedinejch keců...vyloženě za pár korun...kdyby prodávali jen celý desky, tak k nim nikdo nepřijde.

u nás v Olomouci mají v Hornbachu u pokladen obrovskou bednu, kde prodávají za 10ti koruny zbytky z přířezu..od lamina přes sololit po OSB..tak bych to zkusil i tam..pochybuju, že to je specialita jen toho našeho ;-)