Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o okmažitou pomoc

Dobrý den, mám obrovský problém.. máme doma úžovku č. a koupili jsme ji potkana a ten ji kousnul.. a potkan slídí pořád po terárku.. a nemůžeme ho vytáhnout, protože po ruce had útočí..nějaké rady prosím?

už víte proč někteří krmí mrtvou potravou,stačí jen omráčit a máte jistotu že had uloví bez větších broblémů,pro ty co namítnou že v přírodě had loví živou kořist tak se zamyslete jak vpřírodě vypadá lovný prostor a co poskytujete v teráriu,zdarec kraken