Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto TP BLACKLIST

Po konzultaci s několika kolegy zakládám blacklist. Měl by upozornit na nepoctivé prodejce i nespolehlivé kupující. Ten, kdo vkládá upozornění na takového člověka by měl být samozřejmě schopný své tvrzení doložit (mailovou komunikací, objednávkou, screenem obrazovky atd.).

A jako první hned vkládám svou negativní zkušenost s uživetelem TP s nickem Bergi:
10.9. - objednáno 2.2 C.albolabris
16.10. - zrušený odběr na burze v Holešovicích (s tím, že předání proběhne na 100% listopadových Holešovicích)
7.11. - zrušený odběr na burze v Holešovicích (s tím, že předání proběhne na 90% listopadovém terabazaru)
14.11. - zrušený odběr na terabazaru (s tím, že předání proběhne na 100% prosincových Holešovicích)
3.12. - zrušený odběr na prosincových Holešovicích
(veškeré zrušené odběry i následné sliby o převzetí na dalších burzách jsem schopný doložit screeny komunikace TP pošty)

Nejde mi o peníze (na albolábrech se moc vydělávat nedá), ale dost mě štve, když mi někdo s prominutím se*e na hlavu. A dvojnásob, když se jedná o uživatele TP. Třeba to další takové odradí od podobného chování.
H.

[mod]Vlakno se minulo ucinkem. (Melda)[/mod]

Vlákno se absolutně minulo účinkem. Záměr nebyl "pokec" pro uživatele, kteří mají potřebu se vyjádřit k čemukoliv, ani pro frustrované, ani pro další, kteří "využijí situace, když mají možnost". Mělo upozornit na nespolehlivé a třeba je i trochu napravit. Škoda.

Františku pokud už neudržíš ani dva měsíce starou záležitost tak, jak doopravdy byla, tak radši nepiš. Když jsme se o těch obsoletách bavili, tak už byli pryč, jak jsem Ti napsal a taky se omluvil.. Ale to Ty dobře víš. Je to ve vlákně Ziva Exotika "Ladvi" 20.10.2012, kdyby ses chtěl přesvědčit.

Už je to bohužel pryč, mrzí mě to.. Na mou omluvu pryč už to bylo minulej víkend, ale měl jsem Ti napsat, omlouvám se.

Asi ani necítím potřebu se před Tebou obhajovat.. Spíš mě mrzí, že kvůli "..." dokážeš úplně zbytečně lhát. Na druhou stranu pokud díky tomu získáváš plusový body, tak Ti to upřímně přeju;-). To je jedno. Už jsem sem psát nechtěl, dál otravovat nebudu.
Mějte se pěkně,
H.