Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ceratophrys cranwelli - substrát

Zdravím, jaký je ideální substrát pro rohatky? Mám doma dva prcky, jednu na lignocelu a druhou na rašelině a nevyhovuje mi ani jedno. Lignocel plesniví (ikdyž je větrání dostatečné) a po rašelině běhají chvostoskoci. Přemýšlel jsem o rašeliníku, nebo molitanu ale bojím se, aby ho žabky nesežrali. Na čem je chováte vy?
Díky za odpovědi, Jirka

měl jsem je na rašeliníku,po skouškách různých materiálů se dalo říct že byl nejlepčí-když ho náhodně sežrala což jí nedělalo problémprotože chnapala po žrádle jak zjašená tak nedělal problémy ,když si s myšetem cpala packamai kousky molitanu a já jí je tahal pinzetou z držky a ona vztekle vrčela tak to teda nebrat,rašeliník se akorát musí udržovat tak akorátmokrej aby nebyl moc a žabák neseděl moc v mokru anebo moc suchej protože dokáže vysušovat pokožku žáby