Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové terárium - plexisklo místo skla

Zdravím...chystám se dělat nové terárium ze skříně pro kočinčínu a přemýšlím nad tím, jestli by byl dobrý nápad dát místo skla do předu plexisklo, aby nebylo tak náchylné na rozbití. Máte s tím někdo zkušenost? Budou to 2 tabule o rozměru cca 50x80.

Díky

Jak už bylo zmíněno plexisklo má lepší vlastnosti ale když jsem s ním pracoval (sice za jiným účelem než tera) je zase podle mě docela náchylné na poškrábání. Možná to bylo tím že plexi se kterým jsem pracoval já bylo staré a nějak "zkřehlé" a už se vyrábí i jiné. Nejsem v tomto ohledu příliš zasvecen. :-) V každém případě dej pak vědět rád se přiučím :-)