Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dva leguáni se koušou

Zdravím chtěl bych se zeptat mám doma dva leguány zelené velikost asi 30cm i s ocasem koupil jsem je jako
samce a samičku ale na 100% to nevím.Sameček začal včera kousat samičku. Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti ? Děkuji za odpověď

Jedině oddělení pomůže. Čím budou větší tím budou kousance horší. A pokud se prodejce opravdu "trefil", tak jim můžete v dospělosti udělat velký tera a dát je dohromady, ale ono to také není jisté, někdy se nesnese ani samec se samicí. Pokud nechcete odchovávat a nemáte prostorové možnosti pro další terko, je lepší se jednoho z nich vzdát. Vím o čem mluvím, mám dva samce a v malém bytě dvě poměrně velké ubikace. Ani chov jednoho navolno nic neřeší, určitě by chodil prudit toho druhého(tak jak u nás).:-/