Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguán - kde sehnat žebřík

Tak jsem dostal vynadáno, nechtěně jsem vložil dotaz do zpráviček, to se omlouvám, teprv to tu vychytávám a teď ten můj příspěvek né a né najít..Zeptám se tedy ještě jednou, sháním něco jako lanový žebřík, či lávku, chci udělat legovi trasu z tera a zpět, obešel jsem dost zverimexů, byl jsem na burze, zkoukl jsem net, ale nedaří se sehnat, nemáte prosím někdo zkušenost, kde by se dalo něco pořídit, ať to nemusím pracně vyrábět, děkuji.
Změna předmětu, původně: Leguán Joe (Aurifer)

Pokud ti jde o to, udělat leguánovi "žebřík" z a do terárka, tak buď mu tam dej normálně silnější větev, kterou trochu omotáš lanem aby se mu po tom lépe lezlo - to zvládne vyrobit i naprosté kopyto za několik minut a pár kaček, a nebo mu kup vhodné kočičí škrabadlo- buď takové to ploché na stěnu, které tam opřeš nebo klasickou obalenou tyč a máš to vyřešené. Seženeš to v potřebách pro zvířata nebo na netu. Však on to nemusí být žebřík jako takový, leguán dokáže šplhat po kdečem.