Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Debata o FAQ - nejčastěji kladených chovatelských otázkách

Dovolil jsem si to odšpendlit v rámci sloučení První pomoci - než vložíte - FAQ do jednoho vlákna. Nechám ale tohle jako "diskuzi" k FAQ, třeba by se to mohlo popostrčit k doplnění dalších druhů - atd. (lucifer)

Ahoj vespolek,
připravili jsme pro teraporadnu s několika autory tzv. "faqárnu pro začátečníky", jejíž vznik navazuje přímo na todlecto vlákno. Jsou tam velice jednoduché články s odkazy na diskuse o těch nejchovanějších druzích plazů. Iluze jsme si nikdo nedělali, ale určitě bude supr, když to občas k něčemu poslouží.

Extra poděkování patří jistě JaBule, která na sebe vzala tu nejmíň vděčnou a nejvíc pracnou úlohu "předáka" :-)

Na případné chyby bez obav upozorněte, pokud si to i někdo přečte a bude mít pocit, že by se tam mohl přidat ten nebo onen link na diskusi (nejlépe zde na poradně), který nám v nějakým článku uniknul, ať se prosím podělí.

Kdyby chtěl bejt náhodou někdo aktivní (cha-cha), hodil by se tam myslím ještě článeček o zelenavce či podobným Testůdu. Dalším návrhům se meze nekladou, ale základ je, aby to byl jeden z těch nejběžnějších druhů, jelikož články jsou určeny výhradně uplným začátečníkům.

Takže faqárna pro začátečníky zde.
Změna předmětu, původně: FAQárna Teraporadny (Uroboros) (lucifer)

Odpověď na otázku

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny