Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stmívače

Hoj poradno.

Jak si tak špekuluju nad výrobou terárka, vloudila se i myšlenka na napojení stmívače na výhřevné žárovky... Jaokže se bude zhasínat třeba deset minut místo toho, aby jen tak najednou zkrátka zhasla.
Máte to někdo nainstalovaný, abyste mi zodpověděli všetečný dotaz (no, ne jeden)?

dají se sehnat stmívače na zářivky, ale jen na T5ky..T8 stmívat nejde :-p za dob akvaristiky jsem tak normálně fungoval, ale teď u terárek to neřeším..
EDIT: tak jsem se unáhlil a projel na rychlo net a našel toto:179 takže všechno jde :-))