Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem python regius; kedy prejst na potkany?

Zdravym, rad by som sa spital, pri akej velkosti si regius poradi s potkanom. Totiz to ta moja potvorka mala pri poslednom zvleku 1160mm dlzky (asi tak 50 dni tomu), a tie mysky hlta ako maliny, dokonca zje dalsiu hned na druhy den po krmeni.
Z potravy mam na vyber mys, kurca a potkana (kurca nevezme, sice sa on zaujima, ale nezautoci).
Dopredu dakujem za odpovede.
PS:
Prepacte oju gramatiku, mam disortografiu.

taky nekrmím ničím jiným než potkanama a při velikosti kterou uvádíš se nebudeš stačit divit jak velkej se do ní vejde ... někdy bejvaj mrchy vybíravý ale .. ta moje například řekl bych radši světlý :-D ... jinak nechal bych tomu volnej průběh žádný mlácení potkana po palici ... nech to přírodě

Tak sa to podarilo, drobec prave hlta svojho prveho potkana :D. Samotny zapas bol kratky, proste ho zdrapil za hlavu a bleskovo mu prvymi sluckamy nasadil gilotinu, potom sa uz len pritulil a drzal ;)
Este raz vsetkym dakujem za rady.