Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kinixys belliana noqueyi

Zdravím Vás,
chtěl jsem se zeptat jestli někdo z Vás nechová želvy Kinixys belliana noqueyi, nebo zda-li nezná někoho kdo by je choval?
Rád bych si pořídil mláďata tohoto druhu.

Předem děkuji za reakce a odpovědi.

S pozdravem

L.Zubatý

Dobrý večer,
bohužel některé ne, konkrétně klapavky které jsem od Vás chtěl koupit. Známí mi to vymluvil a doporučil mi jiné druhy. Bohužel v té době jak jsem již psal mi studenti, kteří mi měli od Vás vyzvednout zamluvené želvy, vše odřekli a neměl jsem možnost se k Vám pro ně zastavit.
Co se týká přebírání želv tak dávám přednost osobnímu setkání, při kterém poznám chovatele i jejich podmínky chovu.

Bohužel kurírním službám či dopravou dráhou neholduji a nemám v tento způsob dopravy žádnou důvěru.
Někdy využiji služby známých co studuji, ale spolehnutí na ně moc není viz Váš případ.

Ještě jednou promiňte za vzniklé potíže.

Stejně tak jak jsem se omlouval tehdál když předání bylo zrušeno.

S pozdravem

L.Z